Obserwatorzy

O mnie

Moje zdjęcie
Jeśli cenisz sobie oryginalność i solidne wykonanie rzeczy którymi się otaczasz lub sam jesteś twórcą takich przedmiotów to nasz serwis jest miejscem właśnie dla Ciebie. Naszym celem jest to by twórcy i miłośnicy rękodzieła mogli spotkać sie w jednym miejscu wymienić się swoim doświadczeniem i cieszyć oko tym co piękne. W Centrum Rękodzieła znajdziecie wiele pięknych drobiazgów dla Was i waszych bliskich. Prace naszych artystów są naprawdę na wysokim poziomie w każdym przedmiocie ujrzeć można wielką pasję, zaangażowanie oraz serce włożone w jego stworzenie, jeśli to o czym pisze nie jest Ci obce to znaczy, że czekamy właśnie na Ciebie!!! Nie zwlekaj dołącz do nas, zarejestruj się i wystaw swoje prace, za darmo!!! Zarejestruj się, korzystając z linka: http://www.centrumrekodziela.pl

wtorek, 8 marca 2011

Powitanie


Jeśli  cenisz sobie oryginalność i solidne wykonanie rzeczy którymi się otaczasz lub sam jesteś twórcą takich przedmiotów to nasz serwis jest miejscem właśnie dla Ciebie. Naszym celem jest to by twórcy i miłośnicy rękodzieła mogli spotkać sie w jednym miejscu wymienić się swoim doświadczeniem i cieszyć oko tym co piękne. W Centrum Rękodzieła znajdziecie wiele pięknych drobiazgów dla Was i waszych bliskich.

Prace naszych artystów są naprawdę na wysokim poziomie w każdym przedmiocie ujrzeć można wielką pasję, zaangażowanie oraz serce  włożone w jego stworzenie, jeśli to o czym pisze nie jest Ci obce  to znaczy, że czekamy właśnie na Ciebie!!! Nie zwlekaj dołącz do nas, zarejestruj się i wystaw swoje prace, za darmo!!!

Zarejestruj się, korzystając z linka:  http://www.centrumrekodziela.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz